Önümüzdeki döneme dair çalışmalara yön verecek iletişim gruplarımıza bugün dahil olan Değerli Dostlarım; Dr. Ayhan Sarısu, Yrd. Doç. Dr. Erkan Saka, Sn.Tarık Arık, Sn.Esra Çarkçı, Sn.Göksel Akman ve Sn.Sakine Stone hoşgeldiniz ?

Bugün itibarıyla stratejimizi belirleyen çekirdek iletişim gruplarımız 130 kişiyi aştı. Değerli destekleriniz ile iletişim gruplarımızda katılımcı sayılarımız her geçen gün artmaktadır.

Sizlere gönül rahatlığı ile ifade etmek isteriz ki Türkiye asla alternatifsiz değildir. Önemli olan zihnimizdeki ezberleri bozabilmek ve güzel halkımızın hak ettiği medeniyeti nasıl ulaşabileceğimizi tüm Anadolu’ya sabır ile anlatabilmektir. Hiçbir kişisel çıkar, şan, şöhret, makam veya mevki beklentisi olmayan bu gönüllü Vicdan Cephesi gönüllerdeki kilitleri açacaktır; Türkiye’ye gerçekten yeni, dinamik ve farklı alternatifler sunacaktır.

Dostlar, çalışmak keyiflidir. İnanmak bereketlidir. Umut ise bulaşıcıdır. Ülkemizin daha fazla kavgaya değil gerçek bir kucaklaşmaya ihtiyacı var. Eski tartışmalara değil taze fikirlere ve yeni yüzlere hasretiz. Yalana değil samimiyete; gizliliğe değil şeffaflığa ihtiyacımız var.

İnsanların kimliklerini kaybettiği dev siyasi yapılar değil; kendimizi özgürce ifade edebileceğimiz samimi platformlar oluşturmalıyız. Anadolu’da özlediğimiz şekilde gerçek ve samimi bir aile olabilmeliyiz.

Sizi de iletişim gruplarımıza davet ediyoruz. Önümüzdeki dönem çalışma gruplarımızda daha aktif görev almak isteyen dostlarımız Fatih Kurt +90 (554) 514 68 06 ile temasa geçebilirler. Çok kısa süre içerisinde çok güzel sürprizlerimize hazırlıklı olmanız dileğiyle…